Instructor
Başak Kişisel

Başak Kişisel 2002 yılında Hacettepe Üniversitesi İngilizce İktisat, 2015 yılında Edinburgh Business School İnsan Kaynakları Yönetimi Yüksek Lisans programını bitirdikten sonra 2016 yılında ODTÜ Psikoloji bölümünden özel öğrenci olarak dersler almaya başladı ve 2021 yılında ODTÜ Endüstri ve Örgüt Psikoloji Yüksek Lisans programını tamamlayarak, uzman oldu. University of Pennsylvania “Positive Psychology: Martin E. P. Seligman’s Visionary Science” ve Yale University “The Science of Well-Being” sertifika programlarını tamamladı. The Flourishing Center, New York’ da Pozitif Psikoloji programına devam ediyor.

Özel bir bankadaki yöneticilik görevinden 2019’da ayrılan Başak Kişisel, ProMis Proses firmasını ve bir kadın girişimcilik firmasının yönetici ortaklığını yapıyor. Aynı zamanda Bilkent Üniversitesi Psikoloji bölümünde yarı zamanlı dersler vermekte, kurumsal firmalarda liderlik, hikaye anlatıcılığı ve pozitif psikoloji eğitimleri vermektedir. Toplumsal cinsiyet eşitliği konusunda bir aktivist olan Başak Kişisel’in psikolog Ebru Tuay ile birlikte Spotify için hazırladığı "Cam Tavan" podcast programı bulunmaktadır. 

Kariyer hayatının büyük bölümünü farklı ekiplere liderlik yaparak geçiren Başak Kişisel’in bir lider olarak en büyük tutkusu, insanların hayatlarına dokunabilmek ve onlar için daha mutlu çalışabilecekleri organizasyonlar oluşturmak. Bu tutkusu, son 10 yılda yaptığı araştırma ve çalışmalarının da temelini oluşturmaktadır.

Verdiği Eğitimler

Dijital Liderlik Eğitimi

  • 96 Saat
  • Uzaktan, Online ve Canlı Dersler

Liderlik, bir çok yönetim bilimci tarafından, farklı şekillerde tanımlanmıştır. Liderliğin en önemli özelliğinin, doğru olduğuna düşünülen bir işin...

Eğitimde Pozitif Psikoloji Eğitimi

  • 60 Saat
  • Uzaktan, Online ve Yüz Yüze Eğitimler

Pozitif Psikoloji, mutlu, sağlıklı ve kendinden emin bireyler yetiştirilmesi ve yine eğitimde pozitif psikoloji yöntemini kullanılabilmesi amacı ile planlanmış bir eğitimdir.

Öğrenmeye Hazır Mısın?

Güçlü kadromuz, bilgi ve deneyimlerimiz ile hazırlanan sertifika programlarıyla iş dünyasında hep bir adım önde ol!
 Formu Doldurun, Sizi Arayalım